Skip to content

Witamy na stronie internetowej Cmentarza Komunalnego w Górze

W naszym serwisie znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące cmentarza.

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością strony i skorzystania z interaktywnego planu cmentarza.

Oddajemy do Państwa dyspozycji system GROBONET 2.5® umożliwiający odnalezienie swoich bliskich w bazie osób pochowanych oraz zlokalizowanie ich grobu na dokładnej mapie cmentarza. Wyniki poszukiwań można wydrukować lub zapisać na komputerze. System umożliwia ponadto zdalne zlecenie opłacenia miejsca na cmentarzu. Proponujemy także zapalenie wirtualnego znicza!

W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do działu kontakt

 

Góra, 31.10.2016r.

KOMUNIKAT

W oparciu o art. 7 Ustawy z dnia 31.01.1959r. o cmentarzach i chowaniu zmarłych (Dz.U. 1959 nr 11 poz. 62 z późn. zmianami) Technika Komunalna „TEKOM” Sp. z o.o. z siedzibą w Górze jako Zarządca Cmentarza informuje, iż w załączeniu do niniejszego pisma przedłożona zostaje lista miejsc pochówku, dla których upłynął 20-letni termin, i za który nie wniesiono ponownej opłaty.

W związku z powyższym wzywa się osoby opiekujące się grobami do wniesienia opłaty na okres kolejnych 20 lat użytkowania grobu w terminie 3 miesięcy od dnia wywieszenia niniejszego komunikatu.

Zarząd Cmentarza informuje, że obok listy wskazanej powyżej umieści na poszczególnych grobach informacje o tym, iż dany grób przeznaczony zostanie do likwidacji.

W przypadku braku wniesienia opłaty i odnowienia umowy na korzystanie z miejsca pochówku grób zostanie zlikwidowany lub przekazany do użytkowania osobom trzecim.

Lista miejsc przeznaczonych do likwidacji:

L.p.

Nazwisko i imię os. zmarłej

Rok pochówku

Kwatera

Termin ważności ostatniej opłaty

1

Alaborski Bolesław

1988

A1-8-15

2008

2

Bąbel Agnieszka

1982

A1-3-12

2002

3

Bieganowski Bronisław

1983

A1-4-11

2003

4

Boguszyk Maria
Boguszyk Bronisław

1980
1996

D-2-9
D-2-10

2010

5

Boniecka Maria

1981

A1-2-16

2001

6

Burdziałowski Zdzisław

1990

A1-10-23

2010

7

Byrski Józef

1989

A1-7-23

2009

8

Chmiel Tadeusz

1988

A1-7-19

2008

9

Cieplińska Jadwiga

1986

A1-2-11

2006

10

Cyndrowski Józef

1982

A1-3-13

2002

11

Czerniawski Grzegorz

1989

A1-6-22

2009

12

Dendrowska Katarzyna

1990

A1-11-18

2010

13

Didek Grzegorz

1983

A1-3-22

2003

14

Drabik Józefa

1990

A1-10-22

2010

15

Duniec Marian

1988

A1-6-23

2008

16

Dworniczak Henryk

1996

D-14-6

2006

17

Dworniczak Maria

1986

D-14-5

2006

18

Feliniak Stefan
Feliniak Helena

1988
1992

ALG-1-7
ALG-1-8

2008

19

Florkowski Michał
Florkowska Pelagia

1993
1988

D-20-10
D-20-11

2008

20

Gawda Ignacy

1982

D-5-8

2002

21

Geyer Józefa

1988

A1-8-12

2008

22

Gidelewicz Antoni

1987

A1-7-15

2007

23

Gil Józef

1987

A1-7-13

2007

24

Głąb Marek

1981

A1-2-15

2001

25

Grecaj Piotr

1984

A1-4-20

2004

26

Gumiński Wiesław

1988

A1-8-14

2008

27

Hejbowicz Zbigniew

1982

A1-4-1

2002

28

Hurban Wanda
Hurban Wiktor

1990
1991

C-5-6

2010

29

Iwankiewicz Józef

1993

A2-5-15

2013

30

Janusz Agnieszka

1986

A1-7-8

2016

31

Jędrzejowski Wiesław

1992

A2-4-3

2012

32

Jurkowski Hubert

1989

A1-9-17

2009

33

Juzyk Leopold

1989

A1-8-22

2009

34

Kaczorowski Stanisław

1987

A1-6-17

2007

35

Kawałkowska Magdalena

1987

A1-6-15

2007

36

Kawik Józef

1989

C-1-44

2009

37

Klimowicz Janina

1985

A1-5-15

2005

38

Klorek Małgorzata

1991

A2-1-3

2011

39

Kopikowski Izydor

1995

A2-7-17

2015

40

Kordecki Wojciech

1987

A1-7-14

2007

41

Kowalska Janina

1981

A1-2-8

2001

42

Kowalski Franciszek

1984

A1-5-4

2004

43

Kowalski Karol

1992

A2-1-19

2012

44

Król Pius
Król Bronisława

1981
1987

D-3-11
D-3-12

2001

45

Król Stefan

1988

D-19-3

2008

46

Król Zofia

1993

D-19-4

2008

47

Kud Stanisław

1984

A1-5-6

2004

48

Kulesza Zdzisław

1993

A2-5-3

2013

49

Kuprys Stefan

1996

A2-5-14

2013

50

Litwin Radosław

1989

A1-9-14

2009

51

Litwin Wiktor

1993

A1-12-26

2013

52

Liwoch Wiktoria

1986

A1-7-9

2006

53

Łapin Józef

1984

D-9-10

2004

54

Łapin Leokadia

1995

D-9-11

2004

55

Mackiewicz Aleksander

1980

A1-1-6

2000

56

Makarewicz Mikołaj

1992

A2-3-9

2012

57

Makoć Urszula

1985

D-11-6

2005

58

Merta Jan

1984

A1-5-9

2004

59

Miazga Marek

1981

A1-2-18

2001

60

Miazga Marian

1992

A2-2-18

2012

61

Michałek Włodzisława

1989

A1-10-5

2009

62

Misiewicz Czesław

1985

A1-4-22

2005

63

Mistecki Adam

1986

A1-7-7

2006

64

Mrozińska Janina

1995

A2-7-18

2015

65

Mruk Eugeniusz

1980

A1-1-12

2000

66

Musiałowska Janina

1983

A1-4-17

2003

67

Napierała Anna
Napierała Rajmund

1989
1989

C-2-30
C-2-31

2009

68

Nieczyporowicz Anna

1986

A1-7-5

2006

69

Niedźwiecki Marcin

1990

A1-9-21

2010

70

Nieścierowicz Stanisław

1983

A1-3-21

2003

71

NN

1995

A2-8-9

2015

72

Nowak Helena

1983

D-7-23

2003

73

Nowak Józef

1991

D-7-22

2003

74

Ochronowicz Katarzyna

1986

A1-7-3

2006

75

Olesz Ryszard

1985

A1-5-23

2005

76

Onichimowski Zbigniew

1986

A1-6-9

2006

77

Panfil Zdzisław

1990

A1-11-13

2010

78

Pastuszko Adam

1988

D-21-22

2008

79

Pieczonka Anna

1986

A1-6-10

2006

80

Pieszko Jan

1983

A1-3-23

2003

81

Pietreń Aniela

1986

A1-6-14

2006

82

Pietruszewski Stanisław

1992

A2-3-13

2012

83

Piwowarczyk Zygmunt

1995

A2-9-19

2015

84

Poczymińska Maria

1983

A1-4-5

2003

85

Pojasek Antoni

1991

D-22-22

2007

86

Pojasek Emilia

1987

D-22-21

2007

87

Puk Krystyna

1990

A1-12-11

2010

88

Pułchłopek Ludwika

1985

D-1-20

2005

89

Relich Stanisław,
Relich Katarzyna

1981
1982

A1-2-23

2001

90

Rudny Edward

1985

D-10-18

2005

91

Sauter Krzysztof

1987

D-22-20

2007

92

Senków Michalina

1980

A1-1-10

2000

93

Serżyski Marian

1992

A2-3-7

2012

94

Skupowska Wanda

1986

D-8-28

2006

95

Słabczyńska Aniela
Słabczyński Edward

1989
1983

D-6-21
D-6-22

2003

96

Sobieraj Józef

1989

A1-7-24

2009

97

Sporek Wojciech

1991

A2-2-10

2011

98

Stankiewicz Stanisław

1990

C-2-65

2010

99

Straube Stanisław

1980

A1-1-15

2010

100

Strzeczkowski Józef

1987

D-23-17

2007

101

Suchodolska Jadwiga

1980

A1-1-9

2000

102

Szabuniewicz Józef

1982

A1-3-19

2002

103

Szymańska Szymanowska Helena

1994

A2-6-20

2014

104

Szymczak Janina

1985

D-10-9

2005

105

Uchański Jan

1985

A1-5-20

2005

106

Uściło Jan

1984

A1-5-1

2004

107

Wadas Anna

1981

A1-2-5

2001

108

Wieliczko Bolesław

1991

A2-2-2

2011

109

Wielochowska Stanisława

1983

D-6-5

2003

110

Włoszczowski Leon

1982

A1-3-2

2002

111

Wojciechowska Anastazja

1987

D-25-4

2014

112

Wojcieszek Stanisław

1985

A1-5-14

2005

113

Wojtkiewicz Stanisław

1986

A1-5-24

2006

114

Wojtkiewicz Władysława

1983

A1-4-13

2003

115

Wójcik Henryk

1981

A1-2-9

2001

116

Wroński Stanisław

1994

A2-6-5

2014

117

Wroński Wiesław

1990

A1-11-19

2010

118

Zagulski Marian

1987

A1-7-11

2007

119

Załubska Anna
Załubski Jan

1982
1981

D-3-17
D-3-18

2001

120

Zawada Kazimiera

1983

A1-4-6

2003

121

Ziółkowski Eugeniusz

1992

A2-4-14

2012

122

Zmitrowicz Michał

1985

A1-4-23

2005

123

Żuchowska Zofia

1986

A1-2-12

2006

 

Osoby zobowiązane do wykupu miejsc na Cmentarzu Komunalnym na kolejne lata zapraszamy do siedziby firmy przy ul. Podwale 12a (pokój nr 6 - I piętro)

Tel. (65) 543 21 59